2009 m. birželio 16 d., antradienis

,,Nerūkantis Europietis 2009''


Konkursas “Nerūkantis europietis 2009” pirmą kartą organizuotas 2008 metais. Šiemet Jūs dalyvaudami galite laimėti 7000 eurų čekį: 5000 eurų čekis metų pabaigoje ir metų bėgyje 2000 eurų čekis atostogoms. Išsami informacija pateikiama: http://www.jaunimo-centras.lt/
19 šalių, taip pat ir Lietuva, dalyvauja „Nerūkantis Europietis 2009” Konkurse, kiekviena šalis siunčia savo finalininką, kuris laimi kelionę į apdovanojimo ceremoniją Ispanijoje 2010. Jūs taip pat galite nominuoti sveikatos apsaugos profesionalus, kurie padeda rūkantiems mesti rūkyti ir žmones, kurie vykdo rūkymo kontrolės politiką.
Konkurso atidarymo akciją vykdo vaikai, prašydami savo tėvų, artimųjų ir visuomenės nežudyti jų tabako dūmais ir nerodyti blogo pavyzdžio. Vaikai pirmiausia mokosi iš tėvų bei mato neigiamą pavyzdį žiniasklaidoje, artimiausioje aplinkoje.
Konkursas Lietuvoje startavo š. m. birželio mėn. 12 d. 12 val. Atidarymo akcijos vyko daugelyje Lietuvos miestų.

Utenoje, kaip ir kituose miestuose, vaikai, pasigaminę savo lėktuvėlius, kvietė visus dalyvauti konkurse, taip pat nenuodyti tabako dūmais savęs bei kitų. Vyturių, Aukštakalnio, Krašuonos pagrindinių, Saulės gimnazijos, bei Jaunimo mokyklų moksleiviai, kartu su pedagogais ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistėmis lankėsi Utenos rajono savivaldybėje, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriuje, Utenos apskrityje, bankuose ir kt įstaigose.

Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems Utenos moksleiviams, pedagogams ir kitiems specialistams prisijungusius prie šios akcijos.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą